تیم دوک مارکت با قرار دادن دو گزینه؛ تولیدات خانگی و صنایع دستی در سایت، قصد حمایت و برندسازی از تولیداتی که توسط هنرمندان راوری عرضه میگردند را دارد، تا هنرمندان راوری محلی مناسب و مطمئن برای فروش تولیدات خود داشته باشند. این دو گزینه فقط مختص هنرمندان شهرستان راور بوده و تولیدات شهرهای دیگر در این سایت عرضه نخواهد شد.

هر هنرمند برای فروش محصول خود باید داخل سایت دوک مارکت به عنوان فروشنده ثبت نام کرده و پس از تایید ایمیل،پنل اختصاصی خود را دریافت کند و پس از تماس همکاران ما در بخش پشتیبانی فروشندگان با فروشنده، اطلاعات جامع و آموزش های کامل برای اداره پنل و محصولات خود ارائه خواهد شد.

محصولات ارائه شده باید کاملا بهداشتی و با کیفیتی بسیار بالا و در حد هنر واقعی این شهرستان باشد تضمین کیفیت و سلامت به عهده فروشنده می باشد.

هزینه حق الزحمه دریافتی توسط تیم دوک مارکت از هنرمندان راوری بسیار کم و مقرون به صرفه می باشد و دوک مارکت تمامی هزینه تبلیغات مجازی، استانی و شهری را شخصا به عهده می گیرد و تضمین بازدید از کالای شما به عهده ما می باشد. همچنین بسته بندی و ارسال به مشتری کاملا توسط تیم دوک مارکت انجام خواهد گرفت، پس در کیفیت کالا و تنوع آن کوشا باشید.

« امید است تا در کنار هم بتوانیم تولیدات شهرستان راور را به تمام ایران و حتی دنیا معرفی و ارسال کنیم »

در صورت داشتن هر گونه سوال و ابهام لطفا با شماره 33724604 تماس برقرار کنید.

 

همین امروز “فروشنده شوید

آخرین محصولات اضافه شده به فروشگاه توسط هنرمندان راوری

منوی اصلی